گروسی: بودجه ورزش و جوانان کافی نیست

عضو فراکسیون ورزش و جوانان گفت: به نظر می رسد در نگاه به جوانان کوتاهی شده است به صورتی که حتی اگر این افزایش بودجه صد درصد هم باشد باز نمی تواند رافع نیازهای ورزش و جوانان باشد، لذا لازم است نوع نگاه به این حوزه تغییر کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین عضو فراکسیون ورزش و جوانان در خصوص بودجه ورزش و جوانان اظهارداشت: بودجه ورزش و جوانان امسال یک افزایش ۴۵درصدی داشته است ولی این قطعاً کفاف ورزش و جوانان را نمی‌دهد چرا که از ابتدا رقم کوچکی برای این حوزه در نظر گرفته شده است.

گروسی ادامه داد: به نظر می رسد در نگاه به جوانان کوتاهی شده است به صورتی که حتی اگر این افزایش بودجه صد درصد هم باشد باز نمی تواند رافع نیازهای ورزش و جوانان باشد، لذا لازم است نوع نگاه به این حوزه تغییر کند. امیدوارم این نگاه در آینده در مورد ورزش و جوانان تغییر کند.

وی در پاسخ به این سوال که چه  میزان احتمال دارد بودجه جوانان در جریان بررسی لایحه بودجه تغییر کند اظهار داشت: این مساله تا حدودی بعید به نظر می رسد اما با پیشنهاد دادیم یک درصد از بودجه های دولتی برای ورزش و جوانان اختصاص یابد که این  موضوع در برنامه ششم توسعه لحاظ شده است اما متاسفانه تنها دولت در این برنامه مجاز شمرده شده است و تکلیفی برای اختصاص این امر برای او مقرر نشده است.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ وی در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که دولت مکلف نشود نمی توان انتظار داشت در این زمینه تغییری حاصل شود./
پایان پیام/

به اشتراک گذاری مطلب
  • gplus
  • pinterest

دیدگاهتان را بنویسید.